אודותינו

אנחנו, קבוצת בילסון, חברה לשיווק פרוייקטי נדל"ן בארץ ובחו"ל בהנהלת דינה בילסון. דינה מתמקדת בעיקר בשווק פרוייקטים ונכסים בחו"ל. סוכנת ראשית נוספת היא אסתר פורוכובניק שאחראית על השוק המקומי. כמו כן חברתינו מפעילה סוכני נדל"ן נוספים בהתאם לכמות הפרוייקטים שבשיווק פעיל.

בשנים האחרונות מחירי הדירות בישראל הגיעו לשיא וכדאיות ההשקעה הפכה לפחות משתלמת, גם הריביות הנמוכות ושוק המניות הלא יציב גורם להרבה אנשים התלבטות של ממש לגבי מה לעשות עם חסכונותיהם?

בשנים האחרונות אנו למדנו היטב את השווקים בחו"ל למטרות השקעה, התמקדנו במדינות מתפתחות ששם מחירי הדיור עדיין בשלב שכדאיות ההשקעה בהן אטרקטיבית הן מבחינת התשואה השנתית משכירות והן מבחינת רווח הוני עתידי. לאחרונה החלטנו להתמקד ב-2 מדינות עם פוטנציאל השקעה משתלמת כגון גיאורגיה ובולגריה. למדנו היטב את כל היבטי ההשקעה במדינות הללו, יצרנו קשרים עם יזמי וקבלני בנין, סוכני נדל"ן מובילים ובררנו היטב את הפרוייקטים שאנו חושבים שכדאיות ההשקעה בהם היא גבוהה ואנו מוכנים לשווקם למשקיע הישראלי.

בישראל, אנו מתמקדים בשיווק פרוייקטי נדל"ן מקבלנים/יזמים, אנו מפעילים מספר סוכנים בהתאם לכמות הפרוייקטים בשיווק. כמו כן אנו משווקים דירות פרטיות נבחרות בישראל.

כל המשווקים שלנו מוסמכים לתווך בישראל ובעלי רשיון לעסוק בתווך.

אם את/ה קבלן/יזם בישראל שמעוניין בשיווק פרוייקט חדש, נשמח לעמוד לרשותך ולשווק את הפרוייקט במקצועיות ובאמינות המירבית.
אם את/ה משקיע פרטי המעוניין להשקיע בנכס נדל"ן בארץ או בחו"ל, נשמח לעמוד לרשותך ולהתאים לך את הנכס הטוב ביותר עבורך ממבחר פרוייקטים בארץ ובחו"ל הכל בהתאם לצרכיך, תקציבך ורצונך.